2016 Signing Day

tkgnsd

FOOTBALL
Connor Adkins – Lubbock Christian – SWOSU
Ini Akpabot – Bishop Lynch – SWOSU
Bryan Akunna – Westbury Christian – South Daokta School of Mines and Technology
Uzoma Akunebu – St. Stephens – Rice
Luke Anthony – FW All Saints – Abilene Christian
Eric Aranda – Trinity Christian Cedar Hill – Howard Payne
Harrison Barton – Houston Christian – SMU
Tyler Bate – TK Gorman – Trinity
Gabe Brace – Bishop Lynch – Saint Joseph’s College
Malachi Broadnax – Trinity Christian Cedar Hill – Illinois State
Abraham Caram – Brownsville St. Joseph – Texas Lutheran
Caleb Chadwell – Brook Hill – UMHB
Tayte Doddy – Second Baptist – Penn
Tommy Dow – Plano JPII – University of Chicago
Joshua Drayden – Bishop Dunne – Cal
Caleb Evans – Bishop Dunne – ULM
Robert Ferguson – St. Pius X – Concordia (Neb.)
Reese Forest – St. Pius X – West Texas A&M
Reese Gerber – ESD – Rhodes College
Michael Goodwin – TK Gorman – Trinity
Matin Guzman – TK Gorman – UMHB
Andrew Haidet – Plano JPII – Houston Baptist
Isaiah Harris – FW All Saints – Kansas State
Michael Hewlett – St. Stephens – Mount Allison (Canada)
Steven Jackson – Fort Bend Christian – Southern Nazarene
Garrett Johnson – Argyle Liberty Christian – Howard Payne
David Jones – St. Thomas – Cornell
Quincy Jones, Jr. – FW All Saints – Southwest Baptist
Michael Keating – St. Thomas – San Diego
Braden Kopp – Houston Christian – Vanderbilt
Cory Lamun – Pantego – SAGU
Justus Lee – Argyle Liberty Christian – Arizona
Cameron Matthews – Trinity Valley School – New Mexico State
Nick Minkoff – St. Pius X – Trinity
Lorenzo Neal – St. Thomas – Purdue
Giovanni Pancotti – Episcopal – Texas Tech
Lynnard Rose – Second Baptist – Columbia
Jordon Robertson – Bishop Dunne – Kansas State
Bryant Robinson – Brook Hill – Midwestern State
Daniel Rosenfeld – Antonian – Air Force
Geraud Sanders – Bishop Dunne – Air Force
Josh Shelmire – Lutheran South – SMU
Tristan Smith – Bishop Lynch – Illinois State
Nick Starkel – Argyle Liberty Christian – Texas A&M
Jabril Stevens – Fort Bend Christian – Southern Nazarene
Nick Stolt – Saint Marys Hall – American International College
Luke Thomas – Brazos Christian – Weber State
Charlie Vatterott – St. Thomas – Texas State
Collin Whitaker – Prestonwood – Rice
Levi Wilkins – Kinkaid – Southern Nazarene University
Deonte Williams – Prestonwood – Baylor
Michael Williams – FW All Saints – Stanford

SOCCER
Kayla Carlove – Prince of Peace – Concordia
Christian Clarke – Houston Christian – Colgate
Boston Gilbert – San Antonio Christian – SMU
Regan Hafer – Nolan Catholic – Christian Brothers University
Taylor Haynes – Bishop Lynch – Illinois
Emily Kaestner – Houston Christian – Oregon
Brendaul Lybbert – Plano JPII – Dixie State
Ryan Mackey – Plano JPII – Colorado School of Mines
Mica MacKay – Bishop Lynch – Jacksonville
Atu Mshana – Bishop Lynch – Texas
Maddison Price – San Antonio Christian – Hardin Simmons
Andres Silva – Nolan Catholic – Benedictine
Louise Stephens – Kinkaid – Rice
Sydney Vickers – San Antonio Christian – Oklahoma Wesleyan

SWIMMING
Caleb Crowe – Plano JPII – TCU

TRACK AND FIELD
Mackenzie Frank – Bishop Dunne – Texas Tech

VOLLEYBALL
Jenna Schutt – Kennedale Fellowship – SAGU